Baltic Wood

projekt rozbudowanej, nieustannie rozwijającej się identyfikacji wizualnej oraz materiałów promocyjnych dla firmy z branży wykończenia wnętrz

Baltic Wood jest producentem podłóg drewnianych, dla którego zaprojektowaliśmy kompleksową identyfikację wizualną. Współpracujemy również nieprzerwanie w zakresie wsparcia wizerunku firmy. Projekt jest bardzo rozbudowany. Obejmuje wszelkie materiały graficzne zarówno drukowane jak i cyfrowe, które firma potrzebuje do swoich działań wizerunkowych, promocyjnych i sprzedażowych.
W skład projektu wchodzą: logotyp, manual identyfikacji, akcydensy, strona internetowa, opakowania, oznakowanie ekspozycji, katalogi, ulotki, oprawa graficzna międzynarodowych targów, etc.

Klient: Baltic Wood, Jasło, Polska

W każdym projekcie, który powstał w studiu projektowym Magentime można odnaleźć to, co drzemie w jego twórcy – niezwykłą kreatywność, pomysłowość i świeże spojrzenie. Praca nad projektem zawsze przebiega w sposób sprawny, terminowy i przy pełnym zaangażowaniu ze strony Magentime. (...) Polecam współpracę ze studiem projektowym Magentime wszystkim osobom, które szukają nieszablonowych, oryginalnych i harmonijnych pomysłów na rozwój lub wykreowanie wizerunku firmy.

Kierownik Marketingu i PR | Baltic Wood