Hadid

projekt bardzo rozbudowanej identyfikacji wizualnej i materiałów promocyjnych dla firmy z branży lotniczej

Hadid to firma świadcząca usługi lotnicze w zakresie zarówno organizacji jak i obsługi prywatnych lotów. Kieruje swoje usługi zarówno do właścicieli prywatnych samolotów jak i ludzi korzystających z takiej formy transportu.
W naszych rękach leżało stworzenie całościowej identyfikacji wizualnej firmy. Był to kompleksowy projekt polegający na zmianie istniejącego wizerunku. Obejmował cały zbiór materiałów, którymi firma się posługuje, a naszym głównym zadaniem było zaprojektowanie szeregu zasad i reguł na potrzeby tworzenia bardzo mocno rozbudowanego wizerunku międzynarodowej marki. Zaprojektowane zostały m.in.: logotyp, księga identyfikacji, grafiki firmowe, reklamy, materiały marketingowe i promocyjne, rodzina gadżetów firmowych oraz opracowane grafiki stoisk na międzynarodowe targi branżowe.

Klient: Hadid International, Dubaj, ZEA

Bardzo szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług, które oferuje firma Hadid oraz specyfika grupy docelowej, do której się kieruje, stawiały przed nami niejednokrotnie trudne wyzwania, jednocześnie przynosząc dużą satysfakcję z projektowania. Koncepcja, mimo klasycznej formy, musiała zakładać dużą elastyczność i możliwość tworzenia bardzo wielu rozmaitych materiałów, zarówno drukowanych jak i cyfrowych. Lubimy stawiać czoła takim wyzwaniom!

magentime